TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO W DĘBEM WIELKIM O PUCHAR WÓJTA
Dodane przez K@sia dnia 16 maj 2017 13:57
 Dnia 14.05.17 r. na hali sportowej w Dębem odbył się Turniej Tańca Nowoczesnego. W szranki stanęły dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne w Czosnowie, Cząstkowie Mazowieckim, Płońsku, Raciążu, Dębem Wielkim, Górkach, Halinowie, oraz Rembertowie. Turniej podzielony był na kilka kategorii tańców grupowych oraz na konkurs występów solowych.
Miło nam poinformować, że dzieci z Gminy Czosnów – zarówno grupa z ZSP w Cząstkowie Maz., jak i z Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, wróciły ze srebrnymi medalami, pucharami oraz tytułem Wicemistrzów Turnieju.
W kategorii solowej również mamy powody do dumy. Wszyscy soliści godnie, z pełnym zapałem i poświęceniem reprezentowali naszą gminę, a pięcioro z nich zostało wyróżnionych złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami...

Rozszerzona zawartość newsa

Klasyfikacja solowa:
Miejsce I. - Maja Ginalska, Hanna Chojnacka
Miejsce II. - Aniela Choroś
Miejsce III. – Wiktoria Kobuszewska, Rafał Grzybowski, Alana McGuire

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy dalszy sukcesów!

Dziękujemy również trenerom – p. Hannie Mosakowskiej oraz p. Piotrowi Biniek za przygotowanie dzieci do Turnieju oraz umożliwienie startu w zawodach. Podziękowania należą się również Wójtowi Gminy Czosnów za współfinansowanie transportu na zawody.